Sapanca Richmond Nua Wellness&Spa Hotel‘de bir grup şarapseverle şarap dünyasına giriş yaparak yerli beyaz, roze ve kırmızılar eşliğinde verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Şarap kültürüne dair pek çok konu başlığını ele aldığımız tadımda Türk şarapçılığındaki gelişmeleri de bol bol konuştuk; katılımcıların da yerli şaraplarımıza gösterdikleri ilgi son derece sevindiriciydi.

Bu etkinliğimiz özel bir şirketin çalışanlarına yönelik olduğu için dışarıya kapalıydı; bu vesileyle Sapanca’nın sakin ve huzurlu bu köşesinde spa dışında şarap tadımı gibi farklı bir etkinlik de yapılabileceğini göstermek ise bizim için ayrıca büyük bir zevkti.

Şirket çalışanları yoğun iş hayatının getirdiği yorgunluk ve stresten böylesi medeni bir hobi ile uzaklaştıklarında sadece motivasyon kazanmakla kalmıyorlar, aynı zamanda şarabın büyüleyici ve engin dünyasıyla tanışarak hayata karşı farklı bir bakış açısı ve duruş da kazanıyorlar. Siz de çalışanlarınız için gruplara özel şarap tadımlarımızdan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

qualitas-sarap-egitimi-deniz-nurgul-demirdoven
qualitas-sarap-egitimi-deniz-demirdoven
qualitas-sapanca-sarap-egitimi
qualitas-sarap-tadimi-nurgul-demirdoven
sapanca-qualitas-sarap-egitimi
qualitas-sarap-dunyasina-giris